Postet nga: Kokainë

E hodhën kokainën pasi panë Policinë, arrestohen 4 të dyshuar

Katër të dyshuar, njëri nga ta i mitur janë arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës pasi të njëjtët pasi që kur kanë vërejtur ...

Princvalentino Corelone shoqërohet në Polici, dyshohet se iu gjetën kokainë dhe 11 fishekë

Princvalentino Corleone është shoqëruar në Polici gjatë ditës së djeshme pasi gjatë bastisjes së një hoteli në Gjilan, ku po qëndronte ai, në dhomën e tij ...

Ia kapën në flagrancë kokainën, arrestohet i dyshuari 30-vjeçar në Tiranë

Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar se kanë arrestuar një 30-vjeçar, banues në Tiranë gjatë finalizimit të operacionit policor të koduar “Collaboration”, që ka për që...

Pamje nga operacioni i sekuestrimit të 430 kilogramëve kokainë në Fier (VIDEO)

Në 20 paleta me sasi prej rreth 24 tonë ‘pleh artificial’ që u sekuestruan nga Policia e Shtetit në Shqipëri ka dyshime të bazuara që gjenden rreth 430 kilogramë lëndë narkotike ...

Gardiani dyshohet se futi kokainë brenda burgut të Gjilanit, suspendohet nga SHKK

Një zyrtar korrektues është suspenduar nga detyra e tij sot pasdite,  nën dyshimet se ka futur brenda burgut të Gjilanit drogë të llojit kokainë.

Kapen qese të vogla të kokainës në Prishtinë, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për trafikim me lëndë narkotike të llojit kokainë..

Heroinë, kokainë e para të gatshme sekuestrohen në një veturë në Obiliq

Janë sekuestruar 18.6 gramë heroinë, 9.4 gramë kokainë, një komplet letra me mbështjellëse dhe para të gatshme në një veturë në Obiliq.

Mbi 45 kg kokainë nga Brazili në portin e Durrësit, në pranga një kosovar e një agjent doganor nga Tirana

Mbrëmjen e së mërkurës, në kuadër të operacionit anti-drogë të koduar “Tranziti”, u sekuestruar 45.5 kg kokainë në një kontejner në Portin e Durrësit që vinte ...