Postet nga: erden atiq

Kryetari i Mitrovicës së Veriut: Kam kërkuar që të na kyçin dhe të fillojmë me pagesën e rrymës

Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq ka njoftuar se ka bërë kërkesë në Zyrën e Rregullatorit të Energjisë (ZRrE) dhe tek Operatori i Sistemit të ...

Ministri i Bujqësisë pas takimit në Leposaviq, viziton edhe kryetarin e Mitrovicës së Veriut

Më shumë se një javë pasi dha betimin për kryetar të Komunës së Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq sot në zyrën e tij priti ministrin e ...

Gjendja e sigurisë në veri, flet Erden Atiq

Sot, në disa lokacione në pjesën veriore të vendit, janë dëgjuar sirena të sigurisë.

Kryetari i ri i Mitrovicës së Veriut emëron katër drejtorë

Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq, ka njoftuar se sot ka emëruar katër drejtorë në kabinetin e tij.

Ministri Sveçla viziton kryetarin Atiq, zotohet se Mitrovica e Veriut do përjetojë progres si çdo komunë tjetër

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka vizituar sot kryetarin e Komunës së Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq, në zyrën e tij.

Erden Atiqi flet pas betimit: Do të punojmë për të gjithë qytetarët, pa dallim e pa diskriminim

Kryetari i ri i Komunës së Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq në deklarimin e parë publik pas betimit si kryetar u zotua se do të punojë për ...

Nënkryetarja e Mitrovës së Veriut: Është koha që të ulemi së bashku dhe të punojmë

Nënkryetarja e sapo emëruar e Mitrovicës së Veriut, Katerina Axhançiq, ka thënë se është koha që të punohet së bashku dhe të vendoset se cilat ...

LIVE nga Mitrovica e Veriut - Betohet Erden Atiqi

12:00 Nënkryetarja e Mitrovicës së Veriut: Është koha që të ulemi së bashku dhe të punojmë