Postet nga: incident

VIDEO - Përleshje në Prishtinë, disa të lënduar

Disa persona janë lënduar gjatë një përleshjeje që ka ndodhur para orës 23 në Prishtinë.

Prizren, punëtori në gjendje kritike pas lëndimeve në fabrikën e peletit

Një person në Prizren është lënduar dje në vendin e tij të punës, në një fabrikë të peletit në Prizren.

Incident në Malishevë, Nisma Socialdemokrate ndërpret tubimin parazgjedhor

Një incident ka ndodhur gjatë një tubimi parazgjedhor në fshatin Kërvasari të Malishevës.

Spitali i Prizrenit: Nëna e rrahë motrën medicinale

Një punonjëse e Spitalit të Prizrenit është sulmuar mbrëmë pas mesnatës në kohën kur po kontrollonte një fëmijë 2 vjeçar.

Shkulen kunjat në një rrugë të Prishtinës

Kunjat të vendosur për ta ndaluar parkimin ilegal në rrugë të Prishtinës kanë pësuar dëme mbrëmë.

Reagon Beerfest: Festivali i suksesshëm, mos u fokusoni në incidente

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës në Prishtinë. Policia e Kosovës ka konfirmuar incidentin, arrestimin e gjashtë personave dhe lë...

Të shtënat në Prishtinë 24 vjeçari u plagos në këmbë

Raportet e para nga vendi i ngjarjes tregojnë se dy viktimat vëllezër njëri i lindur në vitin 1996 dhe tjetri në vitin 1994 janë përleshur me tre persona ...

Pamje:Tensione në zgjedhjet e LDK në degën e Ismet Beqirit

Disa anëtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës së degës së parë të Prishtinës kanë dërguar në media një komunikatë për media ku ankohen pë...