Postet nga: gjuajte me arme

Malishevë, gjuajti me armë zjarri në aheng familjar, i bastiset shtëpia nga Policia

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë një ahengu familjar në fshatin Kërvasari të Malishevës, një person ka gjuajtur me armë zjarri në ajë...

Vushtrri, shtiu me armë nga vetura gjatë dasmës, arrestohet i dyshuari

Hetuesit policorë të stacionit në Vushtrri sot kanë identifikuar një 37-vjeçar të dyshuar me inicialet K.M. nga i cili është konfiskuar një armë.

Burri nga Teksasi dyshohet se vrau 5 fqinj, pasi i kërkuan që të ndalonte gjuajtjen me pushkë në oborrin e tij

Autoritetet thonë se një burrë nga Teksasi me një pushkë qëlloi për vdekje pesë nga fqinjët e tij, duke përfshirë një djalë tetë vjeçar, pasi ...

Suspendohet një polic, dyshohet se gjuajti me armë zjarri në Jezerc të Ferizajt

Një zyrtar policor është suspenduar nga Inspektorati Policor i Kosovës, nën dyshimin se ka shtënë më armë zjarri dje në fshatin Jezerc të Ferizajt.

Gjuajtje me armë në drejtim të një veture në Leposaviq

Një qytetar shtetas, kosovar ka raportuar në Policinë e Kosovës se gjatë lëvizjes me veturë natën në Leposaviq, persona të panjohur kanë shtënë me armë në ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, lëndohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një 33-vjeçar, i dyshuar për gjuajtje me armë zjarri në rrugën "George Bush" në kryeqytet, para disa minutave.

Breshëri plumbash drejt një lokali në Tiranë, një i vdekur dhe katër të plagosur

Një 35-vjeçar ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas përplasjes me armë zjarri këtë pasdite në Tiranë.

Të shtëna në një aheng, policia e gjen armën me gas në kontejner

Njësitë policore pas pranimit të informatës për të shtëna me armë zjarri mbrëmë në "Rrugën e Shkupit" në Prishtinë.