Postet nga: gjuajte me arme

Suspendohet një polic, dyshohet se gjuajti me armë zjarri në Jezerc të Ferizajt

Një zyrtar policor është suspenduar nga Inspektorati Policor i Kosovës, nën dyshimin se ka shtënë më armë zjarri dje në fshatin Jezerc të Ferizajt.

Gjuajtje me armë në drejtim të një veture në Leposaviq

Një qytetar shtetas, kosovar ka raportuar në Policinë e Kosovës se gjatë lëvizjes me veturë natën në Leposaviq, persona të panjohur kanë shtënë me armë në ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, lëndohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një 33-vjeçar, i dyshuar për gjuajtje me armë zjarri në rrugën "George Bush" në kryeqytet, para disa minutave.

Breshëri plumbash drejt një lokali në Tiranë, një i vdekur dhe katër të plagosur

Një 35-vjeçar ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas përplasjes me armë zjarri këtë pasdite në Tiranë.

Të shtëna në një aheng, policia e gjen armën me gas në kontejner

Njësitë policore pas pranimit të informatës për të shtëna me armë zjarri mbrëmë në "Rrugën e Shkupit" në Prishtinë.

Gjuajnë me armë në aheng familjar, u konfiskohet edhe një Kallashnikov

 

Rahovec, në gjendje të dehur babai gjuan me armë djalin

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Rahovec pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të djalit të tij.

Arrestohet një i mitur në Gjakovë për gjuajte me armë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të mitur në fshatin Qerim të Gjakovës, pasi i njëjti ditë më parë dyshohet të ketë shtë...