Postet nga: gani geci

Geci: E urova Isa Mustafën, por edhe Vjosa Osmanin për kryeministre

Ish-deputeti i LDD-së, Gani Geci përmes një postimi në Facebook ka nxjerrë në pah “diskutime të brendshme” të LDK-së.

Gani Geci thotë se do ta ndërrojë mbiemrin shkaku i Sabit Gecit

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka paralajmëruar se do ta ndërrojë mbiemrin.

Policia flet për pretendimet publike për 'planet' për vrasjen e Gani Gecit

Policia e Kosovës thotë se nuk ka pranuar kërkesë për mbrojtje nga familja Geci nga Llausha e Skenderajt.

Ende nuk është caktuar gjyqtari që do ta gjykojë Gani Gecin

Rigjykimi i Gani Gecit, i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit, duket se nuk do të fillojë së shpejti.

Arsyet që Kthyen në Pikën Zero Rastin e Gani Gecit

Gani Geci më 3 qershor të vitit të kaluar ishte dënuar me 4 vjet e 6 muaj burg për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit dhe për armëmbajtje pa leje.

Apeli Vendosi për Gani Gecin në rastin e Vrasjes së Ruzhdi Shaqirit

Gjykata e Apelit e Kosovës e ka anuluar aktgjykimin e Gjykatës Themelore në Mitrovicë të qershorit të këtij viti në rastin e vrasjes së Ruzhdi Shaqirit në ...

Porosia e Halil Gecit për Gruan e Ruzhdi Shaqirit

Pasi u shqyrtua në Apel rasti i vrasjes së Ruzhdi Shaqirit për të cilën vrasje akuzohet Gani Geci, vëllai i madh i tij Halili pati një porosi ...

Gani Geci: Nuk ishte Vrasje, por Mbrojtje e Nevojshme

Gjykata e Apelit është duke e shqyrtuar sot rastin e vrasjes së Ruzhddi Shaqirit për të cilën akuzohet Gani Geci.