Postet nga: gani geci

Marigona Geci: Gani Gecin s’ka mundur ta shkatërrojë Millosheviqi, lëre më Hashim Haxhi polari prej Burojës

Deputetja e LDK-së, Marigona Geci ka komentuar një pjesë të deklaratës së Rexhep Selimit, në të cilën, sipas saj, përmendet emri i babait të saj, Gani Gecit.

Gani Geci paraqitet në Qendrën e Paraburgimit për të vuajtur dënimin për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Përmes një fotografie të publikuar në Facebook, ish-deputeti Gani Geci ka bërë të ditur se sot është paraqitur në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë për të ...

Gani Gecin Apeli e gjeti fajtor për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Apelit refuzon si të pabazuar ankesën e Gani Gecit, të akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Gani Geci për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit: Mua shteti ka dështu me më mbrojtë, e kam mbrojtur veten

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, është ankuar kundër vendimit të Gjykatës së Mitrovicës, e cila e ka dënuar me tre vjet e gjysmë ...

Geci ia kujton Vetëvendosjes kohën kur i rrotullonin kamionët me blloka nga Serbia - VIDEO

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari mori një vendim për shfuqizimin e masës mbrojtëse antidamping për bllokat me dimensione 19x19x25 të ...

Avokati i Gani Gecit: Kemi pritur lirim, por Gjykata mendoi ndryshe

Gjykata themelore në Mitrovicë, ka shpallur sot aktgjykimin fajësues duke e dënuar Gani Gecin me tre vjet e gjysmë burgim. Me këtë aktgjykim ish-deputeti i Kuvendit të ...

Gani Geci dënohet me tre vjet e gjysmë burg për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci është dënuar me tre vjet gjysmë burgim pasi u shpall fajtor për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në njërë...

Sot pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Gani Gecit

Në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, sot pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Gani Gecit, i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në Skënderaj.