Postet nga: cristiano ronaldo

Dybala: Ronaldo dhe Messi janë ‘përbindësha’

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala beson se Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë ‘përbindësha’.

Ronaldo shënon hat-trick në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë (VIDEO)

Portugalia e ka mposhtur Lituaninë me rezultat të thellë 6-0, ndeshje e vlefshme për eliminatoret për “Euro 2020”.

Juventus me vështirësi fiton ndaj Genoas (VIDEO)

Juventus ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Genoas, me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 10-të në Serie A.

Ronaldo: Rivaliteti me Messin është i mirë për të dy

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se rivaliteti me yllin e Barcelonës, Lionel Messi ka bërë që të këtë përmirësime.

Sterling: Mos më flisni për Ronaldon dhe Messin

Sulmuesi anglez i Manchester Cityt, Raheem Sterling, është duke kaluar në formë të mirë në sezonet e fundit.

Cristiano Ronaldo tregon se çka e bën atë më së tepërmi të lumtur

Cristiano Ronaldo, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes ndaj Lokomotiv Moscowit, në kuadër të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Menaxheri i Ronaldos: Do të thyejë edhe rekordin e Peles

Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Juventusit ta paktën deri në përfundim të kontratës aktuale. Konfirmimi vjen nga menaxheri i njohur portugez, Jorge Mendes. I intervistuar ...

Ronaldo: Në Ligën e Kampionëve nuk fiton përherë favoriti

Pas tërheqjes së shortit për tetë grupet në Ligën e Kampionëve, protagonistët kryesorë kanë folur grupet.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!