Postet nga: blerim latifi

Latifi: Ende po jepen certifikata për veteranë të rrejshëm, ato printohen në Zyrën e Kryeministrit

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Blerim Latifi, ka deklaruar se edhe këto ditë  po shpërndahen certifikata për veteranët e rrejshëm të ...

Këshilltari i Kadri Veselit: Zyrtarët e AAK-së e kanë detyruar Elez Blakajn ta lëshojë Kosovën

Zyrtari i PDK-së e kandidati për deputet, Blerim Latifi, ka thënë se zyrtarët e AAK-së e kanë kërcënuar prokurorin Elez Blakaj në lidhje me çështjen ...

Blerim Latifi: Të rinjtë e LDK-së viktimë e mendjelehtësisë së tyre

Blerim Latifi, këshilltar i kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka komentuar zgjedhjet e brendshme të Lidhjes Demokratike të Kosovës të cilat rezultuan me rizgjedhjen e Isa Mustafës, kryetar të ...

Këshilltari i Kadri Veselit ankohet për injorimin e Edi Ramës e Ilir Metës

Këshilltari i kryeparlamentarit, Blerim Latifi, është ankuar përmes një publikimi në Facebook duke thënë se mos dhënia e fjalës për kryeministrin e Shqipërisë ...

Këshilltari i Kadri Veselit mohon se Veseli ka shkuar në Hagë

Blerim Latifi, këshilltar i Kryeparlamentarit Kadri Veseli ka demantuar lajmin se ky i fundit ka shkuar në Hagë, duke i quajtur raportimet si 'rrenë speciale'.

LDK kërkon distancimin e Veselit nga këshilltari Blerim Latifi

Ish-partnerët e koalicionit qeveritar, PDK dhe LDK janë përfshirë në një debat të ashpër mes vete, duke u akuzuar edhe për tradhti.

Azem Syla Ende Deputet i Kuvendit të Kosovës!

Edhe pse përmes një komunikate për medie më 28 prill kishte dhënë dorëheqje nga posti i deputetit, Azem Syla ende figuron në ueb faqen e Kuvendit të ...

Libër për Emancipimin që Vjen nga Perëndimi

Libri i autorit Blerim Latifi është filozofik dhe në epiqendër të vet ka si diskutim emancipimin e shoqërisë që nga kohët e lashta e deri në kohë...