Postet nga: Azem Syla

Prokurori italian që hetoi Azem Sylën: Publikimi i emrave të dëshmitarëve - shkelje e rëndë

Në një prononcim për KALLXO.com, prokurori i EULEX-it, Danilo Ceccarelli, është deklaruar rreth statusit të dy dëshmitarëve të përmendur në seancën e sotme të ...

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrojtur

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarë...

Dështon seanca ndaj Azem Sylës dhe të tjerëve në rastin 'Toka'

Ka dështuar të mbahet gjykimi ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin e njohur si “Toka".

Intervistimi i Sami Lushtakut në Hagë e dështon seancën ndaj Azem Sylës e të tjerëve në rastin ‘Toka’

Seanca gjyqësore në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin e njohur si “Toka” është shtyrë përsëri.

Rasti ‘Toka’, Azem Syla dhe të tjerët para gjykatës

Azem Syla ish-deputet i Parlamentit të Kosovës nga radhët e PDK-së pritet që të dalë sot para gjyqit në rastin e njohur si “Toka”.

Drejtori i Postës krenohet se takoi Azem Sylën - FOTO

Kryeshefi ekzekutiv i Potës së Kosovës, Sejdi Hoxha në një postim të tij në Facebook ka publikuar një fotografi së bashku më Azem Sylën, ish deputetin e ...

Gjykata refuzon kërkesën e Fahredin Gashit në rastin 'Toka'

Seanca gjyqësore në rastin e njohur si “Toka”, ku ish deputeti i PDK-së Azem Syla dhe 17 persona të tjerët po akuzohen për krim të organizuar në tjetë...

Ish-deputeti i PDK-së Azem Syla sot para gjyqit për rastin 'Toka

Sot pritet që të vazhdoj shqyrtimi gjyqësor në rastin e njohur si “Toka”, ku ish deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të tjerët akuzohen për krim të ...