Postet nga: Bime narkotike

Arrestohet i dyshuari në Kaçanik, Policia i gjen në shtëpi drogë

Një person në fshatin Sopanicë të Kaçanikut është arrestuar sot, më 03.07.2024, nën dyshimin se merret me kultivimin e bimëve narkotike.

Policia gjen bimë narkotike në një serrë në Kllokot, arrestohet i dyshuari për kultivimin e tyre

Gjatë një bastisje në fshatin Mogillë të Kllokotit, Drejtoria e policisë për hetimin e trafikimit me narkotikë në Gjilan, ka gjetur në një serrë 28 bimë narkotike Kanabis Sativa në ...

Shqipëri - Aksion i Policisë në pesë lokacione kundër kultivimit të kanabisit - PAMJE

Ministri i Punëve të Brendshme në Shqipëri, Taulant Balla ka bërë të ditur se janë duke kryer operacione në Tiranë, Berat, Durrës, Fier dhe Muriqan dhe ...

Pesë të arrestuar në rajonin e Pejës dhe Gjakovës, dyshohen për trafikim me armë dhe marijuanë

Katër burra në Pejë dhe një burrë në Gjakovë janë arrestuar në operacionet policore të realizuara nga Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar në koordinim dhe bashkë...

Policia gjen 148 bimë të llojit Kanabis Sativa në një shtëpi në Gjakovë

Policia e Kosovës gjatë bastisjes në një shtëpi në qytetin e Gjakovës ka gjetur 148 bimë të llojit Kanabis Sativa.

Vushtrri, raporton në polici se në arën e tij janë mbjell bimë narkotike

Një burrë nga fshati Karaqë i Vushtrrisë ka raportuar në polici se në arën e tij janë të mbjellura bimë narkotike të llojit kanabis sativa.

Konfiskohen 33 fara kanabisi në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit të një shtëpizë druri në fshatin Shupkovc të Mitrovicës ka konfiskuar 0.5 gramë substancë të llojit marihuanë, 33 fara të dyshuara ...

Policia shkatërron bimë narkotike në Koshare

Policia e Kosovës në vazhdën e implementimit të planit operativ “Parandalimi i kultivimit të narkotikëve dhe kontrabandës” ka bërë identifikimin dhe shkatërrimin e disa ...