Postet nga: Ashensor

Dy persona në mbajtje për 48 orë lidhur me vdekjen e 47-vjeçares që ra nga ashensori

Pesë persona janë intervistuar e dy prej tyre janë dërguar në mbajtje për 48 orë lidhur me rastin e vdekjes së 47-vjeçares e cila ra nga hapësira ...

Ra nga ashensori, vdes një 47-vjeçare në Prizren

Një 47-vjeçare ka vdekur në Prizren, pasi nuk ka arritur t'u mbijetojë plagëve që ka marr nga rënia prej katit të dytë.

Këputen kabllot e ashensorit në një objekt banimi në Gjakovë, lëndohen dy persona

Dy persona nga Gjakova kanë marr lëndime pasi ashensori në një objekt banimi në rrugën “Xhevat Hoxha” ka rënë gjatë kohës sa ata ishin brenda.

Prokuroria e Pejës jep detaje për vdekjen e 54-vjeçarit në ashensor

Një 54-vjeçar ka vdekur në ashensorin e një ndërtese në Pejë.

Pejë, një 54-vjeçar vdes në ashensorin e një ndërtese shumëkatëshe

Një 54-vjeçar ka vdekur në ashensorin e një ndërtese shumëkatëshe në rrugën “Ali Pashë Tepelena”, në Pejë.

Ashensori ra përderisa një familje ishte brenda - VIDEO

Fatlum Alushaj, banor i komunës së Prishtinës bashkë me gruan dhe vajzën kishin rënë nga ashensori i banesës ku ata jetojnë, mbrëmjen e 21 shtatorit.

Dy ashensorë të Spitalit të Gjilanit jashtë përdorimit, paralajmërohet rregullimi i tyre

Dy nga gjashtë ashensorët sa janë gjithsej në të gjitha objektet e Spitalit e Përgjithshëm të Gjilanit janë jashtë funksionit, për shkak të dëmtimeve.

(VIDEO) Mitrovicë, një punëtor ndërtimtarie bie nga një objekt i lartë

Një punëtor i ndërtimtarisë ka rënë nga një ndërtesë e lartë në Mitrovicë, para pak minutave.