Postet nga: Arrestohet

Prizren, arrestohet pasi shkeli urdhrin mbrojtës dhe kërcënoi bashkëshorten me largim nga shtëpia

Një burrë në Prizren është arrestuar nga Policia pasi dyshohet se ka shkuar te bashkëshortja e tij dhe i kishte thënë se do ta largojë nga shtëpia.

Arrestohet i dënuari për dhunë në familje

Një 29 vjeçar me inicialet A. G. është arrestuar sot në orën 11:15 në fshatin Nikaj të Kaçanikut, pasi që ka qenë i kërkuar nga organet e rendit ...

Arrestohet një person në aeroportin 'Adem Jashari'

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar dje në aeroportin ‘Adem Jashari’, pasi ka tentuar të udhëtojë me dokumente të një shtetit tjetër.

Arrestohet Dardan Krivaqa, i dyshuari kryesor për vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj

Dardan Krivaqa, i dyshuari kryesor për vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj është arrestuar para pak minutash. Lajmin e kanë konfirmuar nga Prokuroria e Ferizajt.

I mituri i revoltuar dyshohet se e sulmoi me shqelma veturën e policisë në Prishtinë

Një i mitur dyshohet se e ka dëmtuar veturën zyrtare të Policisë së Kosovës duke e goditur me këmbë në shenjë revolte pas arrestimit të një ...

Arrestohet një person për krime lufte në Izbicë të Skenderajt

 

Arrestohet një person për vozitje që rrezikoi qytetarët

Policia e Mitrovicës ka njoftuar se ka arrestuar vozitësin i cili rrezikoi jetën e qytetarëve gjatë ngasjes së rrezikshme të automjetit të tij.

Obiliq - Arrestohet pasi uzurpoi banesën nga qershori dhe nuk e liroi

Policia e Kosovës e ka arrestuar një qytetar pasi që i njëjti që nga 23 qershori i këtij viti e ka uzurpuar një banesë dhe nuk ka pranuar ...