Postet nga: arrestohet polici

Arrestohet një polic, dyshohet se mori ryshfet 1 mijë euro

Një zyrtar policor në Gjakovë është arrestuar nën dyshimin se pranoi ryshfet por edhe keqpërdori detyrën e tij zyrtare. 

Arrestohet një rreshter i policisë, dyshohet për keqpërdorim të detyrës

Një zyrtar policor me gradën rreshter është arrestuar gjatë ditës së sotme nën dyshimet se ka kryer veprën penale të keqpërdorimit të detyrës zyrtare.

Arrestohet polici, dyshohet se sulmoi një person pas një mosmarrëveshje në trafik

Një zyrtar policor fillimisht është arrestuar e më pas edhe është suspenduar nga detyra pas një ngjarje në të cilën dyshohet se ishte i përfshirë mbrëmjen e ...

Vendoset masa e sigurisë për policin që dyshohet se rrahu një qytetar brenda stacionit

Një zyrtar policor me inicialet V.B., është arrestuar tri ditë më parë nga Inspektorati Policor i Kosovës.

Arrestohet e dërgohet në ndalim polici që plagosi dy qytetarë në Dragash

Një zyrtar policor po dyshohet se ka plagosur dy persona me armë zyrtare. I njëjti është arrestuar dhe është dërguar në ndalim policor,

Arrestimi i policit erdhi pasi IPK siguroi një video-incizim ku ai shihej duke e goditur një qytetar

Inspektorati Policor i Kosovës gjatë ditës së sotme arrestoi një polic të dyshuar për keqtrajtim të një qytetari në stacionin policor në Prishtinë.

Lipjan, arrestohet polici, dyshohet se rrahu bashkëshorten e tij

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) ka arrestuar sot një zyrtar policor nën dyshimin se ka kryer veprën penale - dhunë në familje.

Arrestohet një polic për keqtrajtim

Një zyrtar policor i stacionit policor “Qendra” është arrestuar mbrëmjen e kaluar nga Inspektorati Policor i Kosovës