Postet nga: Arrestohet nje person

Arrestohet një person në Istog, policia gjeti mbi 1 kg drogë në shtëpinë e tij

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person të dyshuar në Istog pasi në shtëpinë e tij gjatë kontrollit njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar mbi 1 kilogram ...

Dyshohet se ia ofroi 20 euro policit, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në pikëkalimin kufitar të Kullës nën dyshimin se gjatë kontrollit, ai i ka ofruar zyrtarit policor në monedhë me ...

Arrestohet i dyshuari që tentoi ta dhunojë një grua në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se këtë të mërkurë pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar një burrë në Fushë Kosovë i cili kishte tentuar të ...

Arrestohet një person, e gjuajti me armë zjarri një person tjetër

Një burrë nga fshati Bellopojë i Pejës është arrestuar të mërkurën pasi ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një burri tjetër, por nuk ...

Arrestohet një burrë në Ferizaj, dyshohet për kanosje e armë pa leje

Një burrë në Ferizaj është arrestuar këtë të hënë në mbrëmje rreth orës 21:00 pasi ai ishte zënë nga policia duke ia drejtuar armën një ...

Kanosi vëllain për një borxh, arrestohet

Një burrë në Malishevë është arrestuar pasi që dyshohet se ai ka kanosur vëllain e tij lidhur me një borxh.

Tentim vrasje në Prizren

Një burrë në Prizren është arrestuar dje pasi që sipas Policisë së Kosovës ai kishte gjuajtur me armë zjarri në drejtim të një burri por nuk e kishte që...

Arrestohet një person në Aeroportin e Prishtinës, dyshohet se posedoi pasaportë bullgare të falsifikuar

Një burrë është arrestuar pasi dyshohet se ka pasur pasaportë bullgare të falsifikuar.