Postet nga: arrestim

Policia arreston një person për grabitje në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin F.B. nën dyshimin se ka kryer një grabitje në Prishtinë.

Del nga vet izolimi për të shkuar te gruaja në QKUK

 

Pejë - Nuk paguan pijet alkoolike në pompë të benzinës

Një burrë është arrestuar në Pejë për vjedhje në pompë të derivateve.

Pejë - Arrestohet pasi publikoi koment përçarës në Facebook-un e ish deputetit Milaim Zeka

Një burrë është arrestuar në Pejë për shkak të një komenti që ai ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, të ish deputetit Milaim Zeka.

Leposaviq: Arrestime pasi nuk u respektua ora policore e Qeverisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 35 persona për mos respektim të vendimeve të qeverisë së Kosovës.

Ferizaj, një shtetas shqiptar arrestohet pasi sulmoi një polic

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë, pasi i njejti nuk kishte respektuar urdhërin policor, ndërsa më pas ka sulmuar fizikisht ...

Prishtinë - Përleshje fizike mes disa shtetasve të huaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të huaj në fshatin Vranidoll të Komunës së Prishtinës, pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje ...

Në kohë virusi, Pejanët i hyjnë bixhozit

Policia në Pejë me urdhër të prokurorisë ka arrestuar 10 persona të dyshuar për vepër penale organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm’ dhe  për ...