Postet nga: aksidentet me fatalitet

Brenda 24 orëve, dy të vdekur nga aksidentet

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit dy persona kanë vdekur si pasojë e aksidenteve që kanë ndodhur me fatalitet.

3 të vdekur në aksidente trafiku

Tre qytetarë të Kosovës kanë humbur jetën në aksidente trafiku gjatë 24 orëve të kaluara.

Bilanci i të vdekurve pas aksidenteve në 24 orët e fundit

Tre persona janë raportuar të vdekur pas aksidenteve.

Ravoheci në ditë zie

Komuna e Rahovecit sot është në ditë zie pas humbjes së jetës së tre personave në një aksident të rëndë trafiku të premten e kaluar në Bërnjak.

Vdekjet në aksidente, anulohet koncerti për nder të çlirimit të Kamenicës

Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se është anuluar koncerti që është paraparë të mbahet sot për nder të çlirimit të kësaj komune.

Katër të vdekur në dy aksidente, Haradinaj i tronditur

Katër persona kanë gjetur vdekjen sot në dy aksidente të ndara. Tre kanë vdekur nga një aksident që ka ndodhur në Duhël të Suharekës ndërsa një ...

Dokument: MPB dhe Policia me masa emergjente për të parandaluar aksidentet

Ministria e Punëve të Brendshme dhe Policia e Kosovës kanë marrë vendim për ndërmarrjen e masave emergjente, për ruajtjen dhe mbrojtjen e sigurisë në trafik. ...

5 të vdekur e dhjetëra të lënduar në 79 aksidente trafiku

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 79 aksidente trafiku, në të cilat kanë vdekur 5 persona dhe janë lënduar 23  të tjerë. ...