Postet nga: Aksident Trafiku

Gjashtë të lënduar në aksident trafiku në Poklek të Drenasit

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur sot rreth orës 15:40, në rrugën Komoran Drenas, saktësisht në fshatin ...

Policia jep detaje për rrokullisjen e kamionit me beton

KALLXO.com gjatë ditës së sotme raportoi për një aksident trafiku në rrugën Klinë- Gjakovë, saktësisht në fshtin Qupevë, ku një kamion i betonit ishte ...

Video: Rrokulliset kamioni i betonit në rrugën Klinë- Gjakovë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në rrugën Klinë- Gjakovë, saktësisht në fshatin Qupevë.

Aksident me 8 të lënduar afër Prishtinës

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Vranidoll të Prishtinës. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar tetë persona.

Tragjedi në Terstenik: Mërgimtari nga Sllovenia vdes pasi shtypet nga makina

KALLXO.com ka raportuar mbrëmë për një aksident trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Terstenik të Drenasit, ku një person mbeti i vdekur.

Vdes edhe personi i pestë nga aksidenti në Bërnjak të Rahovecit

Ka shkruar në pesë numri i viktima nga aksidenti në fshatin Bërnjak të Rahovecit, i cili ndodhi pasditen e 26 korrikut.

(VIDEO)Aksidentohet kamioni në autostradë, lëndohet shoferi

Një aksident trafiku sot ka ndodhur në Autostradën Prishtinë-Shkup, “Arbën Xhaferi” rreth orës 13:00. Në këtë aksident ka qenë i përfshirë një kamion dhe një ...

Policia jep detaje për aksidentin në rrugën Prishtinë- Mitrovicë

KALLXO.com para pak orëve raportoj për një aksident trafiku në rrugën magjistrale Mitrovicë- Prishtinë.