Postet nga: aksident me të lënduar

Aksident në rrugën Shtime – Prizren, dy persona të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Shtime - Prizren, në fshatin Carrelevë.

Aksident i rëndë në Tiranë, vetura godet çiftin dhe foshnjën 3-muajshe

Një çift me foshnjën e tyre 3-muajshe po kalonin vijat e bardha mesditën e kësaj të diele në Rrugën e Kavajës në Tiranë, teksa janë ...

10 të lënduar në aksidentin mes 5 automjeteve në Abri të Epërme

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 15:00 në fshatin Abri e Epërme në vendin e quajtur Garrapole.

Aksdent në rrugën Gjakovë-Deçan, lëndohen tre persona

Tre persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Gjakovë- Deçan në afërsi të një qendre tregtare.

Rrokulliset një veturë në rrugën Prishtinë-Pejë, 3 persona të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një aksident afër Parkut të Biznesit në Korreticë të Epërme, në rrugën Prishtinë-Pejë.

Aksident mes tri veturave në Prishtinë, ushtarët e FSK-së ndihmojnë ekipet mjekësore

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në rrugën Prishtinë - Fushë-Kosovë, afër kazermës “Adem Jashari”.

Aksident trafiku në Prishtinë, dyshohet për 4 të lënduar

Një aksident trafiku, në të cilin dyshohet se kanë mbetur 4 persona të lënduar, ka ndodhur para pak minutave afër Mensës së Studentëve në Prishtinë.

Aksident i rëndë në Mallakastër, makinat përplasen ‘kokë më kokë’, tre të lënduar

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Krahës-Mallakaster, ku si pasojë janë plagosur tre persona.