Postet nga: Agron Kuçi

Apeli ia ashpërson dënimin të dënuarit për aksidentin në të cilin vdiqën dy persona

Kastriot Prenrecajt, i cili është i akuzuar për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, Gjykata e Apelit sot ia ka ashpërsuar dënimin nga 5 vjet e 6 muaj ...

Kryetari i Junikut e pranon humbjen, jep dorëheqje nga pozita e kryetarit të degës së AAK-së

Kryetari aktual i Junikut nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Agron Kuçi, e ka pranuar humbjen në garën për kryetar ...

Cila është marrëveshja e LDK-së dhe VV-së në Junik?

Kandidati për Junikun, Ruzhdi Shehu nga Lidhja Demokratike e Kosovës, i ftuar në #DebatPernime ka treguar se më cilën parti ka nënshkruar marrëveshje për ...

Pritjet përballë realitetit për kandidatin e AAK-së për kryetar të Junikut, Agron Kuçi

Kandidati për kryetar të Junikut nga radhët e AAK-së, Agron Kuçi, ka thënë se ka qenë shume i sigurt që në rundin e parë të zgjedhjeve ...

Agron Kuçi përballet me punën e tij në Junik

Qyteza, simbol i të cilave janë kullat e natyra me potencial për turizëm po rrezikon betonizimin e Bjeshëve.

Agron Kuçi thotë se nuk e ka lexuar Raportin e Auditorit për komunën që ai udhëheqë

I ftuar sonte në emisionin “Jeta në Komunë” kryetari i Komunës së Junikut, Agron Kuçi ka thënë se nuk e ka lexuar Raportin e Zyrës Kombë...

Juniku në hall me pusetat e hapura

Kryetari i Komunës së Junikut, Agron Kuçi është i ftuar sonte në emisionin “Jeta në Komunë”, përballë gazetares Jeta Xharra.

Qytetarët e shqetësuar për ndërtimet në Bjeshkët e Junikut

Vrullit të ndërtimeve nuk i ka shpëtuar as Komuna e Junikut. I ftuar në emisionin “Jeta në Komunë”, kryetari i Junikut Agron Kuçi është përballur me ...