Postet nga: Adriana Matoshi

Deputetja e LVV-së, Adriana Matoshi, njofton se po përballet me një sëmundje të re

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka njoftuar se tash e një kohë po përballet me një sëmundje të re.

U paguan mbi 20 mijë euro në vit, këta janë deputetët që folën vetëm 1 ose 2 herë gjatë vitit 2023

Nëntë deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë marrë fjalën në seanca vetëm një apo dy herë gjatë gjithë vitit 2023.

'Jasir, Berlin, Albin', deputetja Matoshi, shkon me fanellën kuqezi në seancën e Kuvendit

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi ka shkuar në seancën e Kuvendit të Kosovës e veshur me një fanellë të kombëtares shqiptare në futboll.

“Rund 2” e “A ma lirë një shishe ujë a një ari tokë?” – Deputetja Matoshi me pankarta para deputetëve

Pas sulmit fizik që ndodhi mes deputetëve të Kuvendit të Kosovës, deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, doli dy herë me një letë...

VIDEO - Tensionet në Kuvend, Adriana Matoshi ironizon me pankarta

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi përmes një letre ka ironizuar me tensionet në Kuvendin e Kosovës.

‘Ecja për Adrianën’, qytetarët solidarizohen me aktoren e njohur

Një marsh solidariteti është mbajtur sot në Prishtinë në mbështetje të aktores dhe deputetes, Ardiana Matoshi, e cila bëri të ditur së është ridiagnostifikuar me kancer.

Deputetja Adriana Matoshi njofton se i është rikthyer tumori pas 9 vitesh

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi, ka bërë të ditur se pas nëntë vjetësh, i është rikthyer tumori në ...

Adriana Matoshi, deputetja e LVV-së pa pasuri të patundshme e të tundshme

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka deklaruar se nuk posedon asnjë pasuri të paluajtshme e as të luajtshme në pronësi të saj.