Postet nga: Admir Shala

Rrëfimi ekskluziv i dëshmitarit ku vdiq polici Sami Thaqi - VIDEO

 

Misteret e vrasjes së policit, A u zbulua drogë në shtëpinë në Zhur?

 

Prokuroria në Prizren prezanton raportin e punës për vitin 2019

Prokuroria Themelore në Prizren  ka mbajtur gjatë ditës së sotme konferencë për media në të cilën u prezantua raporti i punës për vitin 2019 dhe objektivat ...

Prokuroria e Prizrenit me rekomandime për luftimin e dhunës në familje

 

Haskuka komenton aktakuzën ndaj zyrtarëve për rastin e “Abi Çarshinë”

Shtatë ditë pasi Prokuroria e Prizrenit ngriti aktakuzë ndaj gjashtë zyrtarëve të Komunës së Prizrenit, ka reaguar kryetari i kësaj komune, Mytaher Haskuka.

Raporti i ekspertizës nga Zvicra për vdekjen e Astrit Deharit në duart e Prokurorisë

Një  zarf i Institutit Zviceran është pranuar nga Prokuroria e Shtetit për rastin e vdekjes së Astrit Deharit në qendrën e Paraburgimit në Prizren më 5 nëntor 2016.

Gjenden barna të ndaluara në autobusin që vinte nga Shqipëria, ndalohet shoferi

Sot në orën 8:30, Policia Kufitare në Vërmicë ka gjetur barna të ndaluara në një autobus të një kompanie kosovare.

Kryeprokurori i Prizrenit me kredi për të mbyllur kredinë paraprake

Admir Shala u zgjodh kryeprokuror i Prizrenit, në dhjetor të vitit 2016.