Postet nga: AAK-PSD

Gara me turma: Cila parti kishte më shumë njerëz në tubimet përmbyllëse të fushatës?

Partitë politike që garojnë në zgjedhjet e parakohshme nacionale të 6 tetorit, sot gjatë ditës mbajtën tubimet e fundit për këtë fushate zgjedhore.

PZAP-ja gjobit me 9,600 euro koalicionin AAK-PSD

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP), ka gjobitur me 9 mijë e 600 euro koalicionin AAK-PSD.

Haradinaj në Deçan, premton barazi gjinore

Kandidati për kryeministër të Kosovës, nga radhët e koalicionit AAK-PSD në një tubim në Deçan ka premtuar përkrahje dhe fuqizim të rolit të gruas ...

Kandidatët e koalicionit AAK-PSD tregojnë qëndrimin për termocentralin ‘Kosova e Re’

28 kandidatë për deputetë të koalicionit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partisë Socialdemokrate janë përgjigjur lidhur me qëndrimin e tyre për ...

Deputetja që do ta shtyjë ndërtimin e sallës koncertale

Kandidatja për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Besa Luzha ka thënë se nëse e marr mandatin do të angazhohet për ndërtimin e sallës koncertale.

Ahmeti: Pacientëve nuk do t’u plaçkiten gjërat elementare

Përfaqësuesi i koalicionit AAK-PSD, Artan Ahmeti i ftuar në #DebatPernime ka thënë se nëse ky koalicion ia del të jetë fitues i zgjedhjeve të jashtëzakonshme ...

Haradinaj në Drenas premton ndërtimin e stadiumit nacional

Koalicioni AAK-PSD ka mbajtur tubimin elektoral të radhës në qytetin e Drenasit.

AAK-PSD dënohen me 2 mijë 600 euro nga PZAP

Koalicioni AAK-PSD është dënuar për herë të tretë nga Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP).