Postet nga: therje me thikë

Ferizaj, një person theret në oborrin e shkollës

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në oborrin e shkollës së mesme ekonomike në Ferizaj, është therur një person.

Haradinaj e dënon ashpër therjen e të riut serb në Mitrovicë

Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka dënuar ashpër incidentin që ka ndodhur sonte në Mitrovicë, ku një 17-vjeçar serb është therur me thikë gjatë një pë...

Theret me thikë një serb 17-vjeçar afër Urës së Ibrit

Një incident i rëndë ka ndodhur sonte afër Urës së Ibrit në Mitrovicë.

Therje edhe në Ferizaj, lëndohet një person

Një person është therur në Ferizaj, të enjten në mbrëmje.

Fier, ekzekutohet me thikë 23 vjeçari

Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, raporton oranews.

Kamenicë - Theret me thikë një person

Një person është plagosur me thikë në rrugën “Skënderbeu” në Kamenicë të enjten rreth orës 23:40.

Prizren, i mituri ther me thikë bashkëmoshatarin

Policia në Prizren ka arrestuar një person të moshës së mitur nën dyshimin se e ka therur me thikë një të mitur tjetër.

Theret me thikë një person gjatë Festivalit të Verës dhe Birrës në Prishtinë

Një person është plagosur me thikë sonte gjatë një incidenti që ka ndodhur gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës dhe Verës në Prishtinë.