Postet nga: Sulm

Sulmi ndaj gruas në market, Prokuroria kërkon paraburgimin e të dyshuarit

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se i dyshuari për sulm të një gruaje në një nga marketet në Prishtinë me aktvendim të prokurorit të shtetit është ndaluar në ...

Shpërthim me bombë në Kandahar, të paktën 37 të vdekur

Të paktën 37 persona humbën jetën dhe mbi 70 u plagosën si pasojë e një shpërthimi me bombë në një xhami shiite në qytetin e Kandaharit në ...

Një grua sulmoi fizikisht zyrtarin policor

Një zyrtar policor është sulmuar nga një grua gjatë mbrëmjes së djeshme, te rrethrrotullimi në dalje të Prishtinës, në Çagllavicë.

Gjakovë – Babai sulmon djalin e tij

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar djalin e tij.

Afganistan, 50 të vdekur nga një sulm në xhami

Rreth 50 persona mbetën të vdekur dhe më shumë se 100 të tjerë u lënduan, pas një sulmi vetvrasës me bombë në një xhami të qytetit afgan Kunduz, raporton ...

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rrahjen e një gruaje

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rrahjen e një femre

Prizren - Gruas i grabitet çanta në pikë të ditës, e njëjta përfundoi në QKUK pasi ishte goditur nga grabitësi i dyshuar

Një grua goditet nga një person i panjohur i cili edhe ia grabit çantën e dorës

Fushë Kosovë, arrestohet një person për kanosje dhe sulm ndaj Policisë