Postet nga: suhareka

Gjenden dy mjete shpërthyese në Vraniq të Suharekës

Një person ka raportuar se ka hasur në dy mjete të dyshuara shpërthyese - granata dore dhe disa fishekë.

Muharremaj: Do do të jenë 50 përqind gra në pozita drejtuese (VIDEO)

Kandidati për kryetar të komunës së Suharekës dhe kryetari aktual, Bali Muharremaj, ka premtuar se gjysma e pozitave drejtuese do të udhëhiqen nga gratë në qeverisjen ...

Shala: 50 për qind e drejtorive në Suharekë do të udhëhiqen nga gratë (VIDEO)

Kandidati për kryetar të Komunës së Suharekës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ardian Shala në #DebatPernime ka premtuar se 50 për qind ...

Salih Zyba: Synojmë ta kalojmë 50% të grave në pozita drejtuese (VIDEO)

Kandidati për kryetar të komunës së Suharekës nga Lëvizja Vetëvendosje, Salih Zyba, i ftuar në Debat Pernime ka premtuar se gjysma e pozitave drejtuese do ...

Zekolli premton se gjysma e drejtorive në Suharekë do të udhëhiqen nga gratë (VIDEO)

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për kryetar të Komunës së Suharekës Murtez Zekolli në #DebatPernime ka premtuar se 50 për qind të drejtorive në ...

Shala i LDK-së premton 3 çerdhe të reja në Suharekë   

Kandidati për kryetar të Komunës së Suharekës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në #DebatPernime ka thënë se nëse e merr ...

Bali Muharremaj: Pandemia është menaxhuar mirë në Suharekë

Kandidati për kryetar të komunës së Suharekës dhe kryetari aktual, Bali Muharremaj, i ftuar në Debat Pernime ka thënë se ia merr mendja që e ka ...

Kandidati i LDK-së për Suharekën premton 200 mijë euro buxhet për pandeminë

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Komunës së Suharekës, Ardian Shala ka premtuar 200 mijë euro për barnat e trajtimin e pandemisë ...