Postet nga: shtime

Gorenje Departament Store me pikë të re në Shtime dhe zbritje në shumë produkte!

 

Shtime, gruaja raporton se ish i dashuri ia kërkoi telefonin duke i ekspozuar armën në brez

Një grua ka raportuar se ish i dashuri i saj ka kërkuar që t’ia kontrollojë telefonin e saj, duke ia ekspozuar armën që kishte në brez.

Dy aksidente në rajonin e Ferizajt, lëndohen dy persona

Dy aksidente kanë ndodhur sot pasdite në rajonin e Ferizajt, ku si pasojë e këtyre aksidenteve lëndime trupore kanë pësuar dy persona.

Arrestohen dy burra, dyshohen se vodhën rroba në një dyqan

Dy burra janë arrestuar këtë të mërkurë në fshatin Carralevë të Shtimes pasi që dyshohet se kanë vjedhur rroba në një lokal veshje të martën, më 26 korrik.

Shtime, arrestohet një burrë për dhunë në familje

Sot rreth orës 16:00 Policia ka arrestuar një burrë në Shtime, i cili pas një mosmarrëveshjeje kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Aksident në rrugën Shtime – Prizren, dy persona të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Shtime - Prizren, në fshatin Carrelevë.

Shtime, mosmarrëveshje për veturë, djali kanos babanë

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në Shtime ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka kanosur babanë e tij.

Gjendet e vdekur në shtëpinë e saj një grua në Shtime

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj një grua në Shtime.