Postet nga: shtetas të Shqipërisë

U kapën me kokainë e heroinë, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë (FOTO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë pasi të njëjtët kanë poseduar sasi të lëndëve narkotike, të cilat ...

Kërkohet paraburgim për 6 të dyshuarit që u kapën me rreth 60 kg marihuanë

Prokuroria e Prizrenit ka kërkuar masën e paraburgimit për 6 të dyshuarit, që u kapën ditë më parë gjatë një aksioni të anti-drogës, në të cilin ...

Ferizaj - Një burrë dhe një grua nga Shqipëria kapen me kokainë

Një burrë dhe një grua, shtetas të Shqipërisë janë arrestuar pasditen e djeshme nga policia në Ferizaj.

Arrestime Masive në SHBA Përfshirë Shqiptar

Në një aksion të gjerë të organeve të rendit në SHBA janë arrestuar 225 persona.

Tre Shtetas Shqiptarë Arrestohen për Kalim të Paautorizuar të Kufirit

Sipas Policisë së Kosovës në fshatin Sllatinë e Madhe të Fushë Kosovë janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas të Shqipërisë.

Aktakuzë Ndaj Dy Shtetasve Shqiptarë për 39 Kg Drogë

Për këtë vepër penale, Kodi Penal i Kosovës parasheh deri në 15 vjet burg.

Të Dyshuar për Vrasje me Porosi Arrestohen afër Llapushnikut

Të Dyshuar për Vrasje me Porosi Arrestohen afër Llapushnikut

Në edicionin e së premtes rubrika “Policia” ka transmetuar reportazhin me aksionin e Policisë së Kosovës gjatë të cilit janë arrestuar katër shtetas të Shqipërisë, të cilë...