Postet nga: para

Qytetari nga Gjakova dorëzon në polici zarfin me 8 mijë euro, paratë i kthehen pronarit

Një qytetar nga Gjakova ka dorëzuar në polici një zarf me para të cilin e  kishte gjetur në urgjencën e qytetit.

Pas aksidentit nisën të flisnin për kompensim të dëmit, por dyshohet se ia vodhën disa para nga vetura

Një burrë në Graçanicë ka raportuar se nga dy persona të dyshuar i janë vjedhur njw sasi e parave që po shkonte t'i depononte në bankë.

Fushë Kosovë, dyshohet se u deponuan rreth 1 mijë euro të falsifikuara në bankë

Një punëtor i një banke në Fushë Kosovë ka raportuar se nga persona të panjohur janë deponuar para që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Policia e Shqipërisë sekuestron mbi 28 mijë euro nga dy shtetas kosovarë në Morinë

Policia e Shtetit të Shqipërisë ka njoftuar se dy shtetasve kosovarë, njërit 24 vjeç dhe tjetrit 20 vjeç, nga Gjilani, u janë sekuestruar 28 mijë e 500 euro.

Mitrovicë, qytetari gjen një shumë të parave, i dorëzon në Polici

Një burrë në Mitrovicë ka gjetur një shumë të parave në afërsi të lumit Ibër në orët e pasdites së sotme.

Arrestohen dy persona për fajde e detyrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë një operacioni ka arrestuar personat: B.L. (1965) dhe A.Xh. (1978,) të dyshuar për veprat penale ‘fajde’ dhe ‘detyrim’.

Dyshohet se mori kuletën e huaj në market, arrestohet një person

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Prishtinë, i cili dyshohet se ka marrë kuletën e një personi tjetër që e kishte harruar në një ...

Vidhet një pistoletë dhe para në një veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vjedhje të rëndë që ka ndodhur në tranzitin e vjetër të Prizrenit më 19 qershor ku është vjedhur pistoletë dhe ...