Postet nga: Bankë

Dyshohet se 7,380 monedha dy euroshe të falsifikuara u deponuan në një bankë në Podujevë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një punëtore e një banke në Podujevë ka raportuar për 7,380 monedha metalike nga 2 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Lipjan, klienti dyshohet se deponoi 181 monedha nga 2 euro false

Një zyrtare e një banke ka raportuar një rast të dyshimtë në Policinë e Kosovës.

Menaxheri i një banke njoftoi Policinë se dikush ka deponuar mbi 1200 euro false në bankomat

Menaxheri i një banke private ka raportuar se ka hasur në 1 mijë e 250 euro false gjatë numërimit të parave të pranuara në bankomat.

Dosja e të dyshuarit për grabitje të mbi 13 mijë eurove në bankat e vogla në Prizren dhe Prishtinë

Dardan Gashi, është i dyshuar për tentim grabitjen dhe grabitjen e dy institucioneve mikrofinanciare në Prizren e Prishtinë.

Fushë Kosovë, dyshohet se u deponuan rreth 1 mijë euro të falsifikuara në bankë

Një punëtor i një banke në Fushë Kosovë ka raportuar se nga persona të panjohur janë deponuar para që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Grabitje nën kërcënimin e armës në Prizren, i dyshuari mori një shumë të parave

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur sot në lagjen "Bazhdarhane" në Prizren.

Mungon i Akuzuari për Përvetësim të 71 Mijë Eurove në Postë