Postet nga: Mirsad Shkreta

Vjedhjet më të famshme në shtëpitë e politikanëve të Kosovës

Shënjestër e hajnave jo rrallëherë kanë qenë edhe pronat e politikanëve, të drejtuesve të institucioneve dhe vetë institucionet e Kosovës.

Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsionit flet për 50 mijë eurot e deputetit të Vetëvendosjes

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta, ka raportuar  të premten në Polici se në banesë i janë vjedhur 50 mijë euro.

Deputeti i LVV-së Shkreta: Po sulmohem padrejtësisht nga disa qarqe

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka thënë se po sulmohet padrejtësisht nga disa qarqe, pasi atij i janë vjedhur 50 mijë euro cash, nga banesa e ...

Vjedhja e 50 mijë eurove në banesën e deputetit Shkreta, Prokuroria nis hetimet

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta në orët e para të së premtes, më 24 qershor dyshohet se i janë vjedhur 50 mijë euro në banesën e tij.

Zbardhen pjesë të reja nga deklarata e Mirsad Shkretës në Polici

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka denoncuar në Policinë e Kosovës së ju kanë vjedhur në banesën ...

Dosja - Si ishte dënuar Mirsad Shkreta për fshehje të pasurisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka denoncuar në Policinë e Kosovës së ju kanë vjedhur në banesën ...

Kjo është pasuria e deputetit që dyshohet se iu vodhën 50 mijë euro cash

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka deklaruar në Policinë e Kosovës se në orët e para të së premtes, 24 qershor 2022, iu janë vjedhur 50 mijë euro ...

Dosja e Policisë – Si e raportoi vjedhjen e 50 mijë eurove deputeti Mirsad Shkreta

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Mirsad Shkreta ka raportuar në Policinë e Kosovës vjedhjen e 50 mijë eurove para të gatshme nga banesa e tij në Prishtinë.