Postet nga: mentor beqiri

Dështon seanca ndaj të akuzuarve për krim të organizuar, mungon Mentor Beqiri dhe Vesat Imeri

Në Gjykatën e Prishtinës ishte paraparë të mbahej gjykimi ndaj të akuzuarve Albert, Arianit e Mentor Beqiri dhe Vesat Imerit, të akuzuar për shpëlarje parash, shmangie ...

Gjykata e Prishtinës vendos për paraburgim për Amir Osmanin dhe Mentor Beqirin

Gjykata e Prishtinës e ka miratuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit për Amir Osmanin dhe Mentor Beqirin, të cilët ...

Prokuroria kërkon caktimin e paraburgimit për Mentor Beqirin dhe Amir Osmanin

Prokuroria e Shtetit ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për të dyshuarit Amir Osmani, djali i Ismet Osmanit, i njohur si ‘Curri’ dhe të dyshuarit tjetë...

Mitrovicë, Gjykata liron të akuzuarit për tentim vrasje të dy doganierëve dhe një polici

Gjykata e Mitrovicës ka liruar nga aktakuza Mentor Beqirin, Jahë Osmanin, Alban Osmanin dhe Arijanit Beqirin.

Të akuzuarit për tentim vrasje të doganierëve dhe policit dhanë fjalën përfundimtare, shpallja e aktgjykimit më 20 dhjetor

Të akuzuarit për tentim vrasjen e dy doganierëve dhe një polici të Kosovës kanë dhënë sot fjalët përfundimtare në Gjykatën e Mitrovicës.

Gjykimi për tentim-vrasjen e dy doganierëve dhe një polici, i dëmtuari rrëfen në hollësi ngjarjen

Në Gjykatën e Mitrovicës është mbajtur seanca gjyqësore ndaj katër të akuzuarve për vrasje në tentativë dhe pengim të personit zyrtar në kryerje të detyrë...

Vrasja në tentativë ndaj dy oficerëve doganorë dhe një polici, të dëmtuarit rrëfejnë se si ndodhi ngjarja

Në Gjykatën e Mitrovicës është mbajtur seanca gjyqësore ndaj katër të akuzuarve për vrasje në tentativë dhe pengim të personit zyrtar në kryerjen e detyrë...

Inspektori i ndërtimit në Pejë dyshohet se nuk i ndali punimet e kundërligjshme

Mentor Beqiri, inspektor i Ndërtimit në Komunën e Pejës është ndaluar dje nga Prokuroria nën dyshimet se ka kryer vepër penale të keqpërdorimit të ...