Postet nga: Market

Dyshohet se bleu mall me franga të falsifikuara, policia po heton rastin

Policia e Kosovës ka njoftuar se është duke hetuar një rast të blerjes me para që dyshohet se janë të falsifikuara në një market në Gjilan.

Pejë, policia kap në flagrancë dy të rinj duke vjedhur në një market

Policia e Kosovës ka arrestuar një 26-vjeçar dhe një 22-vjeçar në qytetin e Pejës për vjedhje të rëndë.

Arrestohen dy persona për vjedhje në një market

Dy persona janë arrestuar pasi dyshohet se kanë vjedhur mall në një market.

Marketi në Prishtinë dyshohet se po shiste produkte me afat të skaduar, AUV do të iniciojë procedurë në gjykatë

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë (AUV) ka njoftuar se ka gjetur një market në Prishtinë duke shitur produkte me afat të skaduar.

Prishtinë, vjedhje në një depo të marketit

Një vjedhje e rëndë është raportuar se ka ndodhur dje rreth orës 03:30 në kryeqytet.

Policia e kosoves

Grabitet një market në Prishtinë

Dy punëtore të një marketi në Prishtinë kanë raportuar se dje dy të dyshuar të panjohur, nën kërcënimin e armëve kanë grabitur pazarin ditor dhe ...

Marketi në Rogovë cak i hajnave, pronari publikon pamjet (VIDEO)

Një market në Rogovë në Gjakovë ka qenë cak i hajnave në natën e 2 qershorit.

Punëtori i një marketi në Prishtinë kapet në flagrancë duke vjedhur

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshuar në Prishtinë, pasi ai është kapur në flagrancë nga menaxheri i një marketi duke vjedhur.