Policia e kosoves

Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Grabitet një market në Prishtinë

Dy punëtore të një marketi në Prishtinë kanë raportuar se dje dy të dyshuar të panjohur, nën kërcënimin e armëve kanë grabitur pazarin ditor dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë së Kosovës, nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Ngjarja ka nodhur dje rreth orës 20:45 në Prishtinë.