Postet nga: liga e kampionëve

Sonte përmbyllet faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, priten takime interesante

Pas ndeshjeve të mbrëmshme edhe sot zhvillohen disa takime në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe pritet të mësohen edhe skuadrat tjera që do të ...

Lajme të mira për Manchester United para sfidës kundër Young Boys në Ligën e Kampionëve

Manchester United ka njoftuar se i janë rikthyer në skuadër katër futbollistët e lënduar dhe se ata janë të gatshëm për ndeshjen kundër ...

Chelsea me disa mungesa ndaj Zenit, një nga lojtarët pozitiv me COVID-19

Chelsea nuk mund të llogaritë në futbollistin kroat, Mateo Kovaçiq për ndeshjen e nesërme kundër Zenitit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Barcelona me një mungesë të madhe kundër Bayernit

Ekipi i Barcelonës nesër zhvillon njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të sezonit.

Rikthehet Liga e Kampionëve, vëmendja në Itali e Spanjë

Sot në program janë ndeshjet e Ligës së Kampionëve e vëmendja kryesore pritet të jetë në Itali dhe në Spanjë.

Bayern-Barcelona mund të luhet pa praninë e tifozëve

Ndeshja e Ligës së Kampionëve midis Bayern dhe Barcelonës mund të luhet pa praninë e tifozëve për shkak të masave anti-COVID-19.

Sonte ndeshje të nxehta në Ligë të Kampionëve, Milani në vështirësi për të kaluar tutje

Pas takimeve të ditës së djeshme në Ligën e Kampionëve, edhe sonte pritet të ketë takime interesante. Shumë prej skuadrave do ta mësojnë fatin e tyre ...

Para ndeshjes kundër Benficas, Xavi pranon një lajm të mirë

Barcelona sonte do të përballet kundër Benficas në kuadër të xhiros së pestë në kuadër të Ligës së Kampionëve.