Postet nga: liga e kampionëve

A po rrezikohet finalja e Ligës së Kampionëve pas tensioneve midis Rusisë dhe Ukrainës

Finalja e Ligës së Kampionëve këtë sezonë pritet të mbahet në Petesburg të Rusisë më 28 maj, por a po rezikohet që kjo finale të mos zhvillohet në ...

Sonte zhvillohen dy ndeshje në Ligën e Kampionëve

Sonte duke filluar nga ora 21:00 zhvillohen dy ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Sonte zhvillohen edhe dy ndeshje në Ligën e Kampionëve

Sonte duke filluar nga ora 21:00 në kuadër të Ligës së Kampionëve zhvillohen edhe dy ndeshje.

Rikthehet Liga e Kampionëve, këto dy përballje zhvillohen sonte

Sonte rikthehet Liga e Kampionëve, në program na presin dy ndeshje interesante.

Pas dyshimeve, përsëritet shorti për Ligën e Kampionëve

Edhe pse shorti për Ligën e Kampionëve ka përfunduar para pak minutave, ai do të përsëritet.

Klubi i njohur turk shkarkon trajnerin

Ekipi turk, Bessiktash ka liruar nga detyra e trajnerit Sergen Yalçin. Lajmi është bërë i ditur përmes faqes zyrtare të klubit gjatë ditës së sotme.

Atalanta - Villarreal, fituesi kualifikohet për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja Atalanta - Villarreal është dashur të zhvillohet ditën e djeshme, por për shkak të reshjeve të borës takimi është shtyrë për ditën e sotme.

Liga e Kampionëve, kur pritet të hidhet shorti për fazën eliminatore?

Pas përfundimit të ndeshjeve që zhvillohen ditën e sotme, priten të kompletohen 16 ekipet që do të përballen në mes veti në fazën e eliminimit direkt.