Postet nga: leonard ademaj

Intervistimi i të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt, reagon vëllai i saj

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt, ka shkruar se këtë javë prokurorja e rastit së bashku me hetuesit kanë intervistuar të dyshuarit për vrasjen e motrës ...

Vëllai i Liridona Ademajt zhvillon takim në Prokurori: Na u ofrua siguri se hetimet janë duke shkuar mirë

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonard Ademaj përmes një njoftimi në Facebook ka bërë të ditur se sot bashkë me babin e tij ka zhvilluar takim në Prokurorinë ...

Familja e Liridona Ademajt kërkon takim urgjent me Prokurorinë, dëshiron të informohet rreth rastit

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonard Ademaj, ka njoftuar se i janë drejtuar Prokurorisë së Shtetit dhe Prokurorisë Themelore në Prishtinë për takim urgjent.

Lutja e vëllait të Liridona Ademajt: Informacionet rreth vrasjes së motrës ndani me Policinë dhe Prokurorinë

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt, e cila u vra më 29 nëntor të këtij viti, ka deklaruar se qytetarët që kanë informacione rreth rastit duhet t’...

Vëllai i Liridona Ademajt tregon se si Naim Murseli u tregoi për ngjarjen tragjike - VIDEO

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt në KallxoPërnime ka treguar se si Naim Murseli u shpjegoi ngjarjen e vrasjes së Liridonës.

A e dinte familja e Liridona Ademajt për problemet që ajo kishte me bashkëshortin e saj?

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt në KallxoPërnime tregon se motra e tij asnjëherë nuk ka treguar se ka pas probleme bashkëshortore.

Vëllau i Liridona Ademajt: Besojmë në drejtësi të Kosovës

Vëllau i Liridona Ademajt, Leonardi, ka folur para gazetarëve pas përfundimit të seancës ndaj Naim Murselit dhe dy të dyshuarve të tjerë për vrasjen e ...