Postet nga: lavdim osmani

Lavdim Osmani dhe Lutfi Menxhiqi, hetues të Krimeve ekonomike e korrupsionit të akuzuar për ryshfet, dalin para gjykatës

Dy hetuesit e Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës, Lavdim Osmani dhe Lutfi Menxhiqi, të akuzuar nga Prokuroria për marrje të ryshfetit janë ulur sot në bankën ...

I akuzuari në izolim shkaku i COVID-19, shtyhet gjykimi i hetuesve të Policisë

Për të tretën herë ka dështuar të nisë seanca fillestare ndaj Lavdim Osmanit dhe Lutfi Menxhiqit, hetues të Krimeve Ekonomike.

Gjykata vendosi për hetuesit e arrestuar të Policisë

30 ditë paraburgim është vendosur masa ndaj dy hetuesve policor dhe një rreshteri të Departamentit të për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit.

Policit të dytë të arrestuar i janë gjetur 9 mijë euro ‘cash’ dhe 2 Kallashnikovë

Dy hetues të Krimeve Ekonomike të Kosovës janë arrestuar sonte në një operacion të Inspektoratit Policor të Kosovës.

Zbulohet se kush është hetuesi i dytë i arrestuar nga IPK

Para pak minutave një hetues i Krimeve Ekonomike është arrestuar nga Inspektorati Policor i Kosovës.

Thellohet skandali në Krimet Ekonomike, arrestohet hetuesi i dytë

Edhe një hetues tjetër i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës është arrestuar sonte nga Inspektorati Policor i Kosovës.