Postet nga: komuna e podujevës

Zëdhënësi i Komunës së Podujevës: Kryetarit Bulliqi nuk i është refuzuar viza për SHBA

Zëdhënësi i Komunës së Podujevës, Fatri Zhitia, ka thënë se lajmi se kryetarit Shpejtim Bulliqi i është refuzuar viza për në SHBA është ...

Pas raportimit të KALLXO.com, anulohet konkursi ku daja intervistoi mbesën për pozitën e stomatologes në Podujevë

Një komision i ankesave për nëpunësit e shërbimeve publike ka anuluar një konkurs për pozitën e stomatologes në Podujevë.

Shpejtim Bulliqi nuk merr pjesë në takimin e Asociacionit të Komunave të Kosovës

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi nuk do të marrë pjesë në takimin me Asociacionin e Komunave të Kosovës për të cilin u njoftua se ...

Në Podujevë mbahet takimi i parë publik vetëm me gra për “buxhetim të përgjegjshëm gjinor”

Më 23 gusht në Kuvendin Komunal në Podujevë u mbajt takimi për “buxhetim të përgjegjshëm gjinor”.

Deklaratat e ish-drejtorit në Podujevë për ‘ndërtimet pa leje’, prokuroria po e trajton rastin

Prokuroria e Prishtinës ka filluar shqyrtimin e pretendimeve të ish-drejtorit të inspekcionit në Komunën e Podujevës, Besnik Mulliqi, i cili ka deklaruar se kryetari Shpejtim Bulliqi ka ...

Jep dorëheqje drejtori i Shëndetësisë në Podujevë

Komuna e Podujevës ka njoftuar se drejtori i Drejtorisë së Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Driton Veliu ka dhënë dorëheqje.

Komuna e Podujevës: Shkarkimi i drejtorit të Inspekcionit nuk ka të bëjë me rrënimet në zonën e liqenit të Batllavës

Komuna e Podujevës ka reaguar në lidhje me shkarkimin e drejtorit të Inspekcionit, Besnik Mulliqi, nga kjo pozitë.

Shkarkohet drejtori i Inspekcionit në Podujevë

Drejtori i Inspekcionit në Komunën e Podujevës, Besnik Mulliqi, ka bërë të ditur se sot ka pranuar një vendim për shkarkimin e tij nga kjo pozitë.