Postet nga: jakup ismajli

Drejtori i Gjinekologjisë flet për mungesën e sapunëve dhe letrës higjienike në tualetet e Klinikës

KALLXO.com vazhdimisht është duke raportuar për papastërtinë dhe mungesën e sapunit dhe letrave higjienike në tualetet e klinikave dhe qendrave të tjera mjekësore.

Drejtori i Gjinekologjisë: Kemi pasur vërejtje nga Inspektorati Sanitar për lyerje të thonjve nga personeli

Gjatë vitit të kaluar Inspektorati Sanitar ka lëshuar vërejtje ndaj një pjese të stafit shëndetësor të Klinikës së Gjinekologjisë dhe Obstetrikës në Qendrën ...

Jakup Ismajli: Klinika e Gjinekologjisë është klinika më e përgatitur për lindje normale

Drejtori i Klinikës së Gjinekologjisë dhe Obstetrikës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, Jakup Ismajli, thotë se klinika më e përgatitur për një lindje ...

Rrëfimi i Jakup Ismajlit, drejtor i Klinikës së Gjinekologjisë - LIVE

Në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohet intervista me drejtorin e Klinikës së Gjinekologjisë dhe Obstetrikës në QKUK, Jakup Ismajlin.

Pesë gra shtatzëna të infektuara me COVID-19, flet drejtori i Klinikës Gjinekologjike në QKUK - VIDEO

Shqetësues është fakti se në Kosovë brenda ditës po regjistrohen mbi 700 persona të infektuar me COVID-19.

Katër shtatzëna në Gjinekologji presin rezultatet për COVID-19

Katër gra shtatzëna në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë i kanë bërë testet sot, pasi dyshohen se janë të infektuara me virusin COVID-19.