Postet nga: familja rugova

Presidentja e Kosoves, Vjosa Osmani

Presidentja Osmani intervistohet nga mbesa e ish-Presidentit Rugova

Presidentja Vjosa Osmani ka shpërndarë një video, ku shihet se është intervistuar nga mbesa e ish-presidentit Ibrahim Rugova, Liza Beta.

Djemtë e Ibrahim Rugovës mbështesin kandidatin e LDK-së për deputet

Kandidati i LDK-së për deputet, Faton Bislimi ka vizituar rezidencën e familjes Rugova.

Familjarët e ish-presidentit Rugova jashtë listës së LDK-së për deputetë

Lidhja Demokratike e Kosovës pritet që deri nesër të plotësoj numrin prej 110 kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Thaçi ia dorëzon Medaljen Presidenciale familjes Rugova

Presidenti Hashim Thaçi e ka pritur sot gruan dhe fëmijët e ish presidentit Ibrahim Rugova në zyret e tij ku i ka dorëzuar edhe medaljen presidenciale ...

Në Ditën e Presidentit, Thaçi takon familjen e Rugovës

Presidenti Hashim Thaçi do ta takojë sot familjen e ish presidentit Ibrahim Rugova.

Haradinaj Takoi të Akuzuarin për Krim të Organizuar

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka pritur në zyrën e tij Ukë Rugovën, djalin e presidentit të ndjerë Ibrahim ...

‘Mbledhja e Prindërve’ për Votën e Teuta Rugovës

Ramush Haradinaj veproi ‘burrash’ të premten kur me një ‘mbledhje të prindërve’ u përpoq dhe si duket ia doli ta marrë mbështetjen për qeverinë që pritet ...