Postet nga: Drejtoria e Krimeve Ekonomike

Apeli e rikthen në krye të Drejtorisë së Krimeve Ekonomike Nazim Sahitin - DOKUMENT

 

Sa para iu gjetën Lavdim Osmanit, kur u arrestua në flagrancë

Masa të vëzhgimit kishin vënë në funksion, hetuesit e Inspektoratit Policor të Kosovës për të mësuar lëvizjet dhe për ë hetuar dy  hetuesit e ...

Dosja: Pse polici i krimeve ekonomike mbante dy kallashnikov

Lutfi Menxhiqi është arrestuar të mërkurën në mbrëmje nga Inspektorati Policor i Kosovës.

Skandali në Krimet Ekonomike: Dyshimet se u kërkuan 80 mijë euro nga Mentor Maqani

Drejtoria për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit u përfol shumë këto ditët e fundit pasi që u arrestuan dy hetues e një rreshter.

Punësimet në Krimet Ekonomike dhe aferat

Familjari i drejtorit të Drejtorisë së Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit të Policisë së Kosovës, Bashkim Spahiut, Lavdim Osmani është arrestuar mbrëmjen e kaluar pas një hetimi të gjatë ...

Prishtinë - Arrestohet i dyshuari për fajde

Një person me inicialet A.E., është arrestuar nga Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, nën dyshimin për përfshirje në fajde.

Rashit Qalaj largon Nazim Sahitin nga krimet ekonomike

Bashkim Spahiu është emëruar sot Drejtori i Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës.