Postet nga: bashkim Spahiu

IPK-ja nis hetimet për policin që dyshohet se goditi me veturë një këmbësore në Fushë Kosovë

Inspektoriati i Policisë së Kosovës (IPK) ka njoftuar se ka nisur hetimet për zyrtarin policor që dyshohet se ka goditur një këmbësore në Fushë Kosovë.

Shefi i Krimeve Ekonomike të Policisë dyshohet se goditi me veturë këmbësorin në Fushë Kosovë

Sot rreth orës 16:35 ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në Fushë Kosovë, në të cilin sipas Policisë ka qenë i përfshirë një zyrtar policor që drejtonte ...

Pasuria e Drejtorit të Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës

Drejtori i Krimeve Ekonomike, Bashkim Spahiu, ka deklaruar se pasuria e tij e paluajtshme e cila përbëhet nga një banesë, një shtëpi, një tokë dhe një pyll, ...

Kush është shefi i ri në Departamentin për Krime Ekonomike në Polici?

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, e ka emëruar Bashkim Spahiun në krye të Departamentit për krime Ekonomike, një javë pasi vendosi ...

Rashit Qalaj largon Nazim Sahitin nga krimet ekonomike

Bashkim Spahiu është emëruar sot Drejtori i Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës.

Pjesëtari i Policisë Dëshmon në Gjykimin e ish-Koleges

Bashkim Spahiu i cili është pjesëtar i Policisë së Kosovës dëshmoi në gjykimin e Xhevahire Vatovcit, ish zyrtares së prokurimit në Policinë së Kosovës, e akuzuar ...