Postet nga: "Bon Vivant"

Dosja e Prokurorisë për incidentin në "Bon Vivant" - kush kë e qëlloi me armë zjarri?

Mbrëmja e 4 gushtit përfundoi me fatalitet për një 39-vjeçar kurse një numër i madh i personave mbetën të plagosur e të lënduar pas ...

Rasti në 'Bon Vivant': Kryetari i gastronomëve apel gjykatave që njerëzit me vepra penale të burgosen

Një person mbeti i vdekur dhe rreth 20 të tjerë u plagosën e u lënduan si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri që ndodhën mbrëmë në lokalin “...

Ngjarja në 'Bon Vivant' - MPB do të inicojë themelimin e një taskforce për hetimin e thellë të rastit

Një person mbeti i vdekur dhe rreth 20 të tjerë u plagosën e u lënduan si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri që ndodhën mbrëmë në lokalin “...

Sveçla për rastin në 'Bon Vivant': Shtetasit tanë u rrezikuan për shkak të kriminelëve që nuk po ndëshkohen nga drejtësia

Mbi 20 persona të plagosur e lënduar mbetën mbrëmjen e kaluar në lokalin “Bon Vivant”, i cili gjendet në rrugën “Xheladin Hana” në kryeqytet.

Zyrtare: Një pjesëtar i FSK-së i përfshirë në plagosjen në “Bon Vivant”

Forca e Sigurisë së Kosovës ka konfirmuar me anë të një postimi zyrtar në rrjetin social Facebook se një nga pjesëtarët e saj është i përfshirë ...

Mosmarrëveshja që kaloi deri te plagosja në “Bon Vivant”

17 persona të plagosur e lënduar mbetën mbrëmjen e kaluar në lokalin “Bon Vivant” i cili gjendet në rrugën “Xheladin Hana” në kryeqytet.

Vdes njëri nga personat që u plagos në “Bon Vivant”

Një burrë ka vdekur si pasojë e plagosjes që ndodhi mbrëmë, në lokalin “Bon Vivant”.

Anulohet seanca për rastin e vrasjes që kishte ndodhur në ‘Bon Viant‘