Postet nga: bad news eagles

Bad News Eagles do të përballen me ekipin GrayHound në gjysmëfinale të turneut të CS:GO në Australi

Ekipi shqiptar Bad News Eagles janë dy ndeshje larg, për ta fituar turneun ESL Challenger Melbourne në Australi.

Bad News Eagle në gjysmëfinalen e "ESL Challenger"

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka shënuar fitore ndaj “Rare Atom” ndërsa është kualifikuar për në gjysmëfinalen e turnout “ESL Challengers”.

Përditësohet renditja CS:GO: Bad News Eagles në top 20 ekipet më të mira në botë (LISTA)

Pas kalimit në Majorin e Parisit, ekipi shqiptar në CS:GO ka festuar një tjetër arritje.

“Me Plis për Paris”, Kurti uron fitoren e Bad News Eagles

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka uruar djemtë e ekipit “Bad News Eagles” për kualifikimin tutje në Paris Major. Teksa ka publikuar një fotografi me mbishkrimin “Me Plis pë...

Bad News Eagles mposhtë përsëri ekipin FaZe, kualifikohet tutje në Major në Paris

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka shënuar fitore ndaj ekipit numër dy në botë – FaZe Clan, në kualifikimet në turneun më të rëndësishëm në CS:...

Kualifikimi për në Paris, Bad News Eagles do të përballet sot me ekipin e dytë më të mirë në botë

Bad News Eagles do ta luajë sot një ndeshje të rëndësishme për t’u kualifikuar në turneun e madh të CS:GO Blast Paris Major. BNE do ...

Bad News Eagles mposht ekipin Copenhagen Flames dhe kalon në finale të turneut CCT South Europe

Ekipi shqiptar Bad News Eagles ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj ekipit danez Copenhagen Flames, për ta siguruar finalen në turneun CCT South Europe.

Ndeshjet e radhës për ekipin shqiptar Bad News Eagles

Bad News Eagles janë duke vazhduar pjesëmarrjet në ngjarjet ndërkombëtare, ku së fundmi kanë zënë vendin e dytë në turneun e CS:GO në Malta.