Postet nga: Art Motion

KPM ka shqyrtuar ankesë nga një qytetar për mos transmetim të kanaleve nga Art Motion

Në mbledhjen e 10-të të organit më të lartë rregullativ të mediave në vend, Komisionit të Pavarur të Mediave, zëvendësuesi i kryeshefit Faruk Rexha përveç tjerash ka ...

Gjithçka rreth mbledhjes së 10-të të KPM-së

Organi kompetent për rregullimin, menaxhimin dhe mbikëqyrjen e spektrit të frekuencave të transmetimit në vend, Komisioni i Pavarur i Mediave - KPM ka mbajtur mbledhjen e 10 - të.

Me Artmotion je n'Plus!

Kompania më e madhe në vend për shpërndarjen e shërbimeve mediale dhe internetit ARTMOTION, këtë tetor ka plasuar në treg tri pako të parezistueshme të cilat ...

Moti përgjatë kësaj jave

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë kësaj jave, vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Moti për sot

Sot në mëngjes mbi vendin tonë priten ngrica, mjegull dhe temperatura të ulëta, ndërsa gjatë ditës do të jetë mot i thatë dhe me vranësira.

Comodita Home, Art Motion dhe Prince Caffe mbështesin fushatën globale “16 ditët e Aktivizmit kundër Dhunës në Baza Gjinore”

16 Ditët e Aktivizmit Kundër Dhunës me Bazë Gjinore, është një fushatë ndërkombëtare që organizohet çdo vit në nivel global nga UN Women. Fushata fillon me 25 ...

Art Motion, sponsor i Superligës së Kosovës në basketboll

 

EKSKLUZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës

Sot Federata e Futbollit të Kosovës dhe “Art Motion & Klan Kosova”, kanë vazhduar kontratën e bashkëpunimit për të drejtën e transmetimit të ndeshjeve të ...