Postet nga: arrestim per sulm

Malishevë, arrestohet pasi kërcënoi pronarin e qebaptores dhe klientët

Në fshatin Bellanicë të Malishëves është arrestuar një burrë i cili ishte futur në një lokal (qebaptore), dhe kishte kanosur prnarin së bashku me klientët që ishin brenda.

Deçan, arrestohen dy punëtorë të KEDS-it pasi sulmuan një person në vendin e punës

Në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Deçan janë arrestuar dy punëtorë të KEDS-it të cilët pas një mosmarrëveshje rreth parkimit të veturës ...

Burri nga Gjakova arrestohet pasi sulmoi nënën e tij

Një burrë në Gjakovë është arrestuar dje rreth orës 14:00.

Prishtinasi arrestohet pasi tentoi t'i sulmojë policët

Dje në rrugën 'Xhavit Ahmeti' në Prishtinë është arrestuar një person i cili ka kanosur zyrtarët policorë dhe ka tentuar t'i sulmojë ata.

Prizren, arrestohet burri pasi sulmoi bashkëshorten

Dje në Prizren është arrestuar një burrë si i dyshuar për sulm fizik dhe psikik ndaj bashkëshortes së tij që sipas raportit policor erdhi si pasojë e një ...

Çifti rrahet mes vete pas një mosmarrëveshjeje

Një grua e komunitetit serb dhe një burrë shtetas maqedonas janë rrahur mes vete dje.

Arrestohet një person në Vushtrri pasi sulmoi anëtarët e familjes

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Vushtrri, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht anëtarët e familjes.

Arrestohet pasi grushtoi një grua

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar nga policia mbrëmjen e kaluar pasi ka grushtuar një shtetase të po të njëjtit vend.