Prizreni

Prizren, arrestohet burri pasi sulmoi bashkëshorten

Dje në Prizren është arrestuar një burrë si i dyshuar për sulm fizik dhe psikik ndaj bashkëshortes së tij që sipas raportit policor erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  00:25 pas mesnate.

Në raport tutje thuhet se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.