Postet nga: arrestim per sulm

Prishtinë, babai sulmon fizikisht vajzën

Është arrestuar një burrë në Prishtinë pasi kishte sulmuar fizikisht të bijën e tij.

Lipjan, tre persona sulmuan pylltarin në sy të policëve

Në fshatin Shalë të Lipjanit janë arrestuar tre burra pasi kishin sulmuar pylltarin ku prezentë kishin qenë edhe njësia policore.

Malishevë, arrestohet pasi kërcënoi pronarin e qebaptores dhe klientët

Në fshatin Bellanicë të Malishëves është arrestuar një burrë i cili ishte futur në një lokal (qebaptore), dhe kishte kanosur prnarin së bashku me klientët që ishin brenda.

Deçan, arrestohen dy punëtorë të KEDS-it pasi sulmuan një person në vendin e punës

Në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Deçan janë arrestuar dy punëtorë të KEDS-it të cilët pas një mosmarrëveshje rreth parkimit të veturës ...

Burri nga Gjakova arrestohet pasi sulmoi nënën e tij

Një burrë në Gjakovë është arrestuar dje rreth orës 14:00.

Prishtinasi arrestohet pasi tentoi t'i sulmojë policët

Dje në rrugën 'Xhavit Ahmeti' në Prishtinë është arrestuar një person i cili ka kanosur zyrtarët policorë dhe ka tentuar t'i sulmojë ata.

Prizren, arrestohet burri pasi sulmoi bashkëshorten

Dje në Prizren është arrestuar një burrë si i dyshuar për sulm fizik dhe psikik ndaj bashkëshortes së tij që sipas raportit policor erdhi si pasojë e një ...

Çifti rrahet mes vete pas një mosmarrëveshjeje

Një grua e komunitetit serb dhe një burrë shtetas maqedonas janë rrahur mes vete dje.