Postet nga: armend agolli

LDK e përjashton nga partia kandidatin për kryetar të Mitrovicës, Armend Agollin

Kryesia e Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Mitrovicë, ka përjashtuar nga grupi parlamentar dhe funksionet tjera të partisë, Armend Agollin dhe Xhyljeta Morina Imeri.

Bedri Hamza e fiton Mitrovicën pa balotazh

Kandidati i PDK-së, Bedri Hamza pritet të jetë kryetar i ardhshëm i Mitrovicës së Jugut.

Një kandidat tjetër i LDK-së premton hapjen e lumit

Kandidati për kryetar të Komunës së Mitrovicës së Jugut, Armend Agolli nga Lidhja Demokratike e Kosovës, ka thënë se do të hapë lumin “Lushta” në ...

Anëtari i LVV-së: Agim Bahtiri do ta lërë Vetëvendosjen njëjtë si AKR-në

Fatmir Hasani, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje nga Mitrovica sot ka zyrtarizuar marrëveshjen me kandidatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Mitrovicës, ...

Zyrtarizohet marrëveshja në mes anëtarit të LVV-së dhe LDK-së në Mitrovicë

Fatmir Hasani anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh ish kundër kandidati i Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës brenda LVV-së, ka zyrtarizuar marrë...

Intervistë me Armend Agolli, kandidat i LDK-së për kryetar të Mitrovicës

Kandidati i LDK-së për kryetar të Komunës së Mitrovicës, Armend Agolli në një intervistë për KALLXO.com ka folur për kandidaturën e tij pë...

Armend Agolli, kandidati i LDK-së për kryetar të Mitrovicës

Armend Agolli do të jetë kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Mitrovicës në zgjedhjet lokale që do të mbahen në vjeshtë të këtij ...

Denoncimi i Neurokirurgut Armend Agolli: Tenderi për Qendrën Spinale u dha në duar të komandantëve

Neurokirurgu Armend Agolli ka rrëfyer sesi një projekt i cili synonte ndërtimin e një Qendre Spinale në Kosovë dështoi pasi, siç tha ai “tenderi u dha në ...