Postet nga: agim bahtiri

Bahtiri: LVV po fiton bindshëm në Mitrovicën e Jugut - LIVE

Agim Bahtiri, kryetar i Komunës së Mitrovicës së Jugut, në një konferencë për media ka deklaruar se kjo parti është duke fituar bindshëm në këtë ...

Behgjet Pacolli zbulon se nga jahti ku ishte Millan Radoiçiq i kishte telefonuar Agim Bahtirit për ta "surprizuar"

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, në një intervistë për "Kallxo Pernime" kishte rrëfyer shumë ngjarje të skenës politike ndërsa ndër to ...

Agim Bahtiri thotë se vizita e Kurtit dhe Osmanit shkoi sipas planifikimeve

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, i cili është edhe anëtarë i Lëvizjes Vetëvendosje, ka thënë se vizita e sotme e ...

Bahtiri për vendimin e Lladrovcit: Budallaki që dikush mendon me ua ndalu zyrtarëve pjesëmarrjen në fushatë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, nuk po pajtohet me vendimin e homologut të tij nga Drenasi, Ramiz Lladrovci për ndalimin e të gjithë ...

Strukturat e Nismës Socialdemokrate në fshatrat e Leposaviqit kalojnë në Vetëvendosje

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri ka njoftuar se kryesia dhe struktura e degës së partisë ...

Bahtiri-Lushtakut: Nuk je njeri i fjalës, ma patët premtuar krejt pasurinë nëse rizgjidhem kryetar

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri i ka reaguar ish- kryetarit të Skenderajt, Sami Lushtakut në lidhje me intervistën e djeshme në Kallxo Pernime.

Komuna e Mitrovicës Jugore do të paguaj 55,700 euro për 1114 qytetarë të prekur nga COVID-19

Mbi 55 mijë euro pritet t`i kushtoj komunës së Mitrovicës ndihma financiare e aprovuar nga Kuvendi komunal, për personat e infektuar me COVID-19, deri në datën 09 ...

Shërohet Agim Bahtiri, ndodhet në shtëpinë e tij në Holandë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri është shëruar nga koronavirusi. Bahtiri ka thënë se pasi gjendja e tij shëndetësore është shumë e ...