Postet nga: agim bahtiri

U pengua ta përurojë shkollën në Mitrovicë, Agim Bahtiri fajëson 'djalin e vëllait të Kadri Veselit'

Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, ka reaguar pas një videoje e cila u shpërnda gjatë ditës së sotme ku shihet në pamje se është penguar që ...

Mitrovicë, vihet gurthemeli për ndërtimin e 51 shtëpive për familjet në nevojë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe humanisti Halil Kastrati nga shoqata bamirëse “Jetimat e Ballkanit” kanë vënë gurthemelin e ndërtimit të 51 shtëpive ...

QKMF në Mitrovicë pajiset me rentgen digjital

Qendra e Mjekësisë Familjare në Mitrovicë është pajisur me rentgen digjital, investim në vlerë prej 100 mijë euro të cilin e ka bërë komuna e Mitrovicës.

Agim Bahtiri thumbon Ramiz Lladrovcin e Dardan Molliqajn

Aderimi i Agim Bahtirit nga AKR-ja në Vetëvendosjs, ka ngjallur reagime të ndryshime e mes tyre edhe ironizime nga anëtarët e partive të tjera.

Ramiz Lladrovci bën hajgare me aderimin e Agim Bahtirit në LVV

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka ironizuar aderimin e Kryetarit të Mitrovicës i cili gjatë ditës së djeshme aderoi nga Aleanca Kosova e Re në ...

'Fenomeni' Agim Bahtiri: Nga tavolinat me mish te AKR e PDK, në Vetëvendosje

Pak kush e dinte për të deri kah mesi i vitit 2013. Por, si duket Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, e njihte mirë Agim Bahtirin.

VIDEO - Agim Bahtiri tregon arsyen e aderimit në VV

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, që sot ndërroi partinë nga AKR në VV ka treguar arsyen se pse iu bashkua subjektit të Albin Kurtit.

Agim Bahtiri aderon në VV: Jam 24 orë në dispozicion të Albin Kurtit

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i ka dhënë fund qëndrimit të tij në AKR pas gjashtë viteve dhe i është bashkuar Lëvizjes Vetë...